Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Business

Українці винайшли універсальний брелок

Українські винахідники створили універсальний брелок, які здатний «запам‘ятовувати» до 1000 паролів і навіть може послужити ключем від будинку або машини.

Як повідомляє ovva.tv, для роботи чудо-пристрою необхідно підключити його до смартфону за допомогою Bluetooth, попередньо встановивши мобільний додаток і зареєструвавшись. Після цього пристрій зберігатиме всі паролі.

Як розповів один з розробників універсального «ключа» Олег Науменко, пароль з п’яти символів можна зламати за 15-20 хвилин: це питання потужності комп’ютера, а на пароль з десяти символів може піти від 6 до 10 годин.

Універсальний брелок називається Hideez і за його розробку взялися три роки тому. На створення прототипу пішло 15 тисяч доларів, які розробникам вдалося накопичити. Потім дуже допомогла крадфаундингова платформа, на якій фінансування збиралися, що називається, «всім світом»: світ зібрав 42 тисячі доларів, цього достатньо, щоб розпочати виробництво.

Брелок виготовлятимуть і сертифікувати у Піднебесній, а вже далі відправляти дилерам. Сьогодні в світі виготовлено близько 2500 зразків, 500 з яких продали в Німеччині і Україні. Наступний етап — ринок США, де світові автовиробники всерйоз зацікавилися ідеєю безконтактного доступу до машини, про новинку вони дізналися в Лас-Вегасі, на міжнародній виставці електроніки.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Кількість переглядів: 45 

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.