Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Полеміка

УСЯ РІЗНИЦЯ МІЖ АМЕРИКАНСЬКИМИ І УКРАЇНСЬКИМИ МІЛЬЙОНЕРАМИ

Понад 40 мільйонерів зі штату Нью-Йорк звернулися до губернатора Ендрю Куомо (Andrew Cuomo) і законодавців з проханням підвищити податки для заможних резидентів.

Вони вважають, що такий захід допоможе в боротьбі з бідністю і підупалої інфраструктурою, повідомляє Associated Press.

«Як у жителів Нью-Йорка, які внесли свій вклад у розвиток штату і отримали вигоду з його динамічної економіки, у нас є можливість і обов’язок платити справедливу частку. Ми можемо платити податки і в більшому розмірі», — сказано в листі.

Звернення підписано, зокрема, Стівеном Рокфеллером, Ебігейл Дісней (режисер, внучата племінниця Уолта Діснея) і Лео Хиндери (керуючий партнер компанії InterMedia, яка займається інвестиціями в медіабізнес). Всі вони виступають за підвищення податку на один відсоток.

Associated Press пише, що пропозиція мільйонерів може зустріти опір в законодавчому органі штату. З одного боку, демократи (їх в Асамблеї штату більшість) розробляють власний план по реформуванню податкової системи, з іншого — республіканці (у другій палаті законодавчого органу штату — сенаті — їх більшість) виступають проти підвищення податкового навантаження. На даним момент всі вони обговорюють деталі нового бюджету і можуть прийти до якогось рішення по податках до 1 квітня.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

У штаті Нью-Йорк використовується прогресивна шкала оподаткування. Так, при річному доході в 100 тисяч доларів ставка становить 6,65 відсотка (крім того, є і федеральний податок до 25 відсотків). Якщо резидент заробляють від мільйона доларів в рік, штат отримає 6,85 відсотка, федеральний уряд — 39,60 відсотка.

Чекати ж подібного звернення від т.зв. українських мільйонерів, зрозуміло, що зась. Ось така різниця між ними й американськими багатіями.

Кількість переглядів: 60 

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.