Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Події

В Україні створюють діалогову поліцію

В Україні незабаром може з’явитися новий підрозділ силовиків – діалогова поліція.

Новий загін копів в разі конфліктів під час масових заходів повинен буде домагатися його деескалації, тобто виступити в ролі парламентерів між сторонами.

Пілотний проект МВС мають намір запустити в Києві, Львові та Харкові. Для втілення ідеї в життя МВС очікує від Європи допомогу у вигляді 6 млн євро. Координаторами проекту будуть поліцейські відомства Швеції і Данії – на днях МВС вже провело переговори з головою консультативної місії ЄС Кястутісом Ланчінскасом.

Однак українські експерти правоохоронної системи стверджують, що подібне нововведення зараз недоречне.

“Кількість злочинів зростає. Зараз важливо посилити такі підрозділи, як слідство, карний розшук і ту структуру, яка займається захистом економіки. Наприклад, карний розшук розкриває злочини, спрямовані проти прав людини, її здоров’я і життя. Тому карний розшук потрібно реформувати одним із перших”, – вважає професор кафедри оперативно-розшукової діяльності Нацакадемії внутрішніх справ Олександр Дульський.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Кількість переглядів: 90 

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.