Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Події

В Україні запровадять британську модель медицини

Із 2017 року в Україні запроваджують так звану британську модель медицини. Така система працює в Італії, Іспанії, Скандинавських країнах.

Про це розповів заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк. Він — один з авторів медичної реформи, яка триватиме три роки.

«Ми вивчали країни, які мають подібний рівень внутрішнього валового продукту. Найбільше цінного взяли з Таїланду, Мексики, Філіппін, Індонезії. Із європейських країн — з Естонії та Угорщини. Все це країни, які зробили реформи недавно».

За словами заступника міністра, реформування української медицини відбуватиметься у три етапи.

«Наступного року зміни стосуватимуться первинної ланки медицини — сімейних лікарів, терапевтів і педіатрів. Із 2018-го на нову систему переходитимуть лікарі-спеціалісти: кардіологи, офтальмологи, травматологи, а також лікарні. Третій рік — високоспеціалізована сфера: інститути раку, акушерства та гінекології, ендокринології тощо. Їх найскладніше фінансувати, тому заходитимуть у систему, коли все інше запрацює», — заявив Ковтонюк.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Кількість переглядів: 21 

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.