Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Події

В Україні запровадили нові військові квитки

Порошенко указом №582/2016 затвердив новий військовий квиток. В указі затверджено нові положення про військовому квитку осіб рядового, сержантського і старшинського складу та положення про військовий квиток офіцера запасу.

У документі прописано, що військові квитки, виготовлені (видані) до набрання його чинності, вважаються дійсними на всій території України та не підлягають обміну на військові квитки нового зразка.

Згідно з першим положенням, військові квитки видаються не тільки районними (міськими) військовими комісаріатами під час призову або прийняття громадян на військову службу, але і підрозділами Служби зовнішньої розвідки після звільнення її військовослужбовця в запас.

Також бланки військових квитків виготовляються не тільки за замовленням Міністерства оборони, але і Служби зовнішньої розвідки, а видача, зберігання і знищення військових квитків провадиться у порядку, визначеному Міноборони та Службою зовнішньої розвідки України.

Згідно з другим положенням, бланки військових квитків виготовляються не на замовлення Міноборони з урахуванням заявок Служби безпеки України, а за замовленням Міноборони, СБУ і Служби зовнішньої розвідки.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Кількість переглядів: 30 

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.