Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Події

В Україні з’являться «шкільні» поліцейські

Патрульні пройдуть спеціальні тренінги, повідомила Деканоїдзе.
Незабаром в українських школах будуть працювати патрульні поліцейські, заявила глава Нацполиции Хатія Деканоїдзе.«Ми перший етап, перші 5 місяців, пройшли гідно, особливо патрульна поліція, і пройшли так, як би нам цього хотілося», — сказала вона в середу в Києві.
На її думку, за минулий час поліції вдалося домогтися довіри українського суспільства.
Як зазначає Деканоїдзе, найближчим часом буде впроваджена нова концепція Community policing, що передбачає участь поліцейських у вирішенні проблем населеного пункту.

Також глава Нацполиции розповіла про намір поліцейських тісно співпрацювати з українськими школами. В рамках даної ініціативи будуть введені так звані «шкільні поліцейські».
«Ті патрульні поліцейські, які бачать себе в цій сфері, пройдуть спеціальні тренінги, будуть представляти Нацполицию в школах», — сказала Деканоїдзе.
Вона також повідомила, що Проект «шкільного поліцейського» в якості пілотного вже працює у Львові, Івано-Франківську та Києві.

Кількість переглядів: 51 

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.