Відповідний вирок в гучному вбивстві та розбої виніс суддя Ужгородського міськрайонного суду.

Нагадаємо, що в квітні 2016 року, в Ужгороді жорстоко вбили 2 студентів з Індії, а трьох поранили.p_860379_1_slidertop2

Правоохоронці з’ясували, що вбитими виявилися 2 громадян Індії віком 23 і 24 роки, студенти 4-го курсу медичного факультету УжНУ. Третього 25-річного пораненого студента госпіталізували.

Як зізналися 3 затриманих, вбивство вони скоїли з метою грабунку. З потерпілими познайомились місяць тому. Першою познайомилася 21-річна перечинка, яка працює продавцем в одному з АВС м.Ужгорода. Відтак молодиця розповіла про заможних іноземців своєму співмешканцю, а той – 26-річному односельцю. В компанії визріла ідея заволодіти їхніми грішми й матеріальними цінностями.

В рамках слідства правоохоронці відтворили вчинення жорстокого вбивства.

У прокуратурі Закарпаття зазначають, що в ході слідства також встановлено, що на час вчинення злочину, підозрювані перебували під впливом психотропної речовини – метамфітаміну.

З часу затримання, обвинувачені утримуються під вартою без можливості внесення застави.

Так, врахувавши усі надані докази, Ужгородським міськрайонним судом визнано винними обвинувачених в умисному вбивстві двох громадян Індії вчиненому з корисливих мотивів за попередньою змовою групою осіб (п.1,6,12 ч.2 ст.115 КК України) та замаху на вбивство третього потерпілого (ч.2 ст.15, п.1, 6, 12 ч.2 ст.115 КК України). Крім того, їх визнано винними у вчиненні розбою (ч.4 ст. 187 КК України), а одного з них, ще й у незаконному збуті психотропної речовини (ч.1 ст. 307 КК України).

Усім трьом зловмисникам призначено найсуворіше покарання у вигляді довічного позбавлення волі.

Наразі вирок не набрав законної сили.