Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Надзвичайні новини

Відтепер депутати “забиватимуть стрілки” і влаштовуватимуть збройні “розбірки” за межами ради?

Народні депутати України почнуть здавати зброю на вході до Верховної Ради вже з середи, 21 березня. Спікер Верховної Ради Андрій Парубій повідомив, що завтра запропонує включити проект закону №8155 до порядку денного, і, якщо комітет розгляне його в обідню перерву, він буде винесений на голосування під час вечірнього засідання.

«Таким чином, ми зможемо забезпечити охорону і будівлі, і всіх тут присутніх. Я переконаний, з середи, з вранішнього засідання кожен, хто заходить до будівлі Верховної Ради України, змушений буде залишити і зброю, і інші небезпечні речовини біля входу, а інакше він не зможе зайти до будівлі Верховної Ради України», – зазначив спікер, повідомляє прес-служба парламенту.

За словами Парубія, законопроект передбачає перебування в урядових будівлях зі зброєю виключно співробітників Управління державної охорони (УДО). Депутат повинен буде залишити свою зброю в сейфі, який знаходиться під охороною УДО.

Спікер також повідомив, що крім холодної та вогнепальної зброї, парламентарям заборонять проносити з собою вибухівку, боєприпаси усіх видів, навчальні або імітаційні боєприпаси, легкозаймисті речовини, піротехнічні засоби, отруйні та сильнодіючі речовини.

Нагадаємо, у понеділок, 19 березня, Держохорона перевірила кулуари парламенту перед брифінгом Андрія Парубія на предмет вибухівки або іншої зброї. За словами керівника Управління держохорони Валерія Гелетея, перевірка проводилася у зв’язку з інформацією про теракти, що з’явилася минулого тижня.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Кількість переглядів: 12 

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.