Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Події

Загроза зриву мобілізації на Прикарпатті

План з мобілізації виконано всього лише на 10%. Серед аутсайдерів – Надвірнянський, Богородчанський та Косівський райони, каже обласний воєнком полковник Володимир Ярмошук.

Він розповів, що на Прикарпатті є населені пункти, які за час шести хвиль мобілізацій не дали жодного військового. Серед таких Богородчанський та Надвірнянський райони та Яремчанська міська рада.

Сільські голови зазначають, що в порівнянні з часом, коли бойові дії на сході країни лише розпочиналися, на сьогоднішній день почуття патріотизму та національної свідомості у прикарпатців згасло. Тож владі та військовим необхідно шукати нові підходи до військовозобов’язаних, щоб переконати їх йти на війну.

Плачевна ситуація і у Косівському районі. Там план по мобілізованих виконано лише на 5% від необхідної кількості військовозобов’язаних.

Кількість переглядів: 27 

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.