Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Події

ЗАМІСТЬ ХАРЧУВАТИ УЧНІВ, ЇХ ОТРУЮЮТЬ?

Спалах кишкової інфекції серед школярів зафіксовано у місті Бурштин на Івано-Франківщині.

Про це повідомляють в прес-службі Державної санітарно-епідеміологічна служба України.

«Державна санітарно-епідеміологічна служба України повідомляє про спалах інфекційних хвороб (гостра токсикоінфекція) серед дітей, які харчувалися в їдальні загальноосвітньої школи № 2, м. Бурштин Івано-Франківської області», – сказано у повідомленні.

Внаслідок захворювання постраждало 9 осіб – 8 дітей до 15 років та один дорослий.

Усіх постраждалих із попереднім діагнозом «Гостра токсикоінфекція» було госпіталізовано до Бурштинської центральної міської лікарні. Із анамнезу встановлено, що усі захворілі 21–22 квітня харчувалися у шкільній їдальні – вживали булочки, рис, сардельки, буряк, пили чай.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Зважаючи на різний час виникнення симптомів, епідрозслідування цих випадків захворювання триває. Для лабораторних досліджень відібрано 7 проб харчових продуктів, 20 змивів, 5 проб питної води, обстежено 3 декретованих працівників, результати в роботі.

У осередках захворювань проведено заключну дезінфекцію.

Загалом напрошується висновок, що у наших школах чи садках, мабуть, намагаючись зекономити та заробити, дітей харчують неякісною їжею, себто отруюють, то чи не краще вернутися до старих перевірених канапок з дому?

Підготував Іван Луйко

Кількість переглядів: 30 

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.