Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Business

«Злодії в законі» представляють в Україні інтереси ФСБ, — Деканоідзе

Голова Нацполіції розповіла, що кримінальні авторитети можуть впливати і на українських політиків

Будь-які “злодії в законі” в Україні представляють інтереси російських спецслужб, а деякі з них можуть домовлятися з українськими політиками. Таку думку висловила Хатія Деканоідзе в інтерв’ю.

“Злодії в законі” – це люди криміналу, які покликані дестабілізувати, в першу чергу, криміногенну ситуацію в Україні. Я абсолютно впевнена, що будь-які “злодії в законі” – грузинські, російські або українські – представляють інтереси ФСБ в Україні”, – заявила Деканоідзе, відповідаючи на питання про наплив до України грузинських “злодіїв у законі”.

Голова Нацполіції також вважає, що “злодії в законі” можуть впливати на українських політиків.

“Є впливові “злодії в законі”, які можуть включитися в політику і домовлятися з політиками. Таке було в Грузії за часів Шеварднадзе”, – зазначила Деканоідзе.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Вона також розповіла, що в Грузії було ухвалено закон, що передбачає відповідальність за членство в “злодійському світі”, а в Україні Верховна Рада подібний закон провалила.

Нагадаємо, в травні Верховна Рада України не підтримала за основу законопроект № 1188 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо відповідальності для “злодіїв в законі” і за злочини, вчинені злочинними угрупованнями)”.

Кількість переглядів: 42 

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.