Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Соціальні новини

З’явились стандарти надання публічних послуг в Україні: “швидка” за 10 хвилин та інше

Уряд опублікував стандарти доступності публічних послуг в Україні та визначив головні критерії їх якості на майбутні 5 років.

Час прибуття поліції, карети «швидкої» та пожежників має бути до 10 хвилин у межах міста та 20 хвилин – за містом. Про це свідчить програма дій Кабміну на сторінці Верховної Ради.6wr1u5mrqQvzHV30

У школах на кожні 300 учнів слід організувати не менше 2 комп’ютерних класів по 15 комп’ютерів, а мінімальна швидкість інтернету визначена на рівні 100 Мбіт/с.

Для людей з інвалідністю має бути 100% доступність до шкільних будівель та класів, а також адміністративних будівель.

Більшість послуг МВС повинні стати електронними та надаватись онлайн (крім отримання посвідчення водія).

Нові стандарти також передбачають відсутність інтернатів. Дитина протягом місяця має бути розподілена у малий груповий будинок чи будинок сімейного типу. Таких закладів має бути по одному на кожні 8-10 дітей.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Повний список стандартів публічних послуг:

   

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України у неділю, 29 вересня, схвалив Програму дій уряду. Деталі у нашому аналітичному матеріалі: «Уряд схвалив «п’ятирічку»: яким обіцяють майбутнє держави та простих українців».

Також повідомлялось, що Міністерство охорони здоров’я України планує скоротити середню тривалість госпіталізації пацієнтів на 20%.

Кількість переглядів: 66 

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.