Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Соціальні новини

В Україні чекають зниження цін на овочі та фрукти з Туреччини

У разі якщо Россільгоспнагляд вводить повну заборону на ввезення турецької рослинницької продукції, то ціна на неї знизиться на 20-50%. Про це повідомив генеральний директор української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко в інтерв’ю Українським Новинам.

«Ще трохи часу пройде, буде заборона на цю продукцію і вони все одно будуть змушені кілька місяців продавати її в Україні. Швидше за все, ми побачимо падіння ціни в діапазоні від 20% до 50%, тобто ми це все одно відчуємо. Ми вперше, насправді, отримуємо привілеї від торгових воєн одних з іншими, Росія нам вже допомагає, слава Богу», — сказав він.

Подібну ситуацію зі зниженням цін можна було спостерігати з грудня, коли апельсини та інші продукти потрапили під заборону, нагадав Дорошенко.
«Тут потрібно розуміти дві речі. Коли ця продукція йде в Росію, вона йде туди через Україну, відповідно, частина фур просто зупинялася на території України і не могла пройти митне оформлення в Росію. Всі ці фури продавали свою продукцію тут, тому що переробити документи вельми важко. Можна просто нелегально скидати цю продукцію, і вона могла бути мало не в 2 рази дешевшою», — підкреслив він.

З іншого боку, коли сільгоспвиробники розуміють, що у них є наступний урожай і потрібно його продавати, то знають, що раніше, ніж через 4-5 місяців не зможуть знайти повноцінну заміну цьому ринку.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

«І ти ось протягом кількох місяців, потроху, спочатку зі знижкою 30%, потім 20% продаєш товар в Україні, тому ми і бачили апельсини по 18 гривень за кг, а зараз вже і гранат подешевшав», — сказав Дорошенко.

Турецькі товари на український ринок будуть надходити зі значною знижкою в 50%, потім 30%, 20%, оскільки туркам потрібно від 5 до 6 місяців, щоб повністю переорієнтуватися з ринку Росії на інші, але вони цей процес вже почали.
Нагадаємо, раніше в Росії знищили 312 тонн рослинницької і 36 тонн тваринницької продукції.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності