Зокрема вона уточнила, що подібна мобілізація передбачає проведення комплексних заходів, щоб люди знали, що потрібно робити в разі небезпеки.
«Військово-медична мобілізація буде проведена в усіх районних центрах України, щоб лікарі, громадськість, представники МНС, МВС чітко знали, що їм потрібно робити, якщо в цьому населеному пункті станеться терористичний акт», – повідомила Богомолець.
За її словами, взяти участь в мобілізації можуть всі бажаючі, при цьому в обов’язковому порядку мобілізацію повинні пройти всі лікарі, представники МНС та МВС, представники добровільного товариства сприяння армії, авіації і флоту (ДТСААФ), представники самооборони громадських організацій, а також волонтери.
Крім того, Богомолець повідомила, що за час АТО загинули 5 військових медиків, ще 4 пропали без вісті і 39 отримали поранення.
Вона також підкреслила, що саме від роботи працівників медичної служби безпосередньо залежить кількість збережених життів в період проведення військових дій.
Як повідомлялося, наприкінці липня президент Порошенко підписав закон про часткову мобілізацію, а 25 липня парламент звільнив від мобілізації одиноких і багатодітних батьків.
У вересні в Україні завершилася третя хвиля мобілізації.