Соломія Крунь, котра 2013 року отримала корону найвродливішої на конкурсі «Міс українська діаспора», вирішила повернутися в Україну. Головним призом для переможниці був квиток в Україну. Коли оголосили приз, зала просто загомоніла в оваціях, але ніхто тоді не здогадувався, що новообрана міс скористається квитком лише в один бік.
У Сполучених Штатах українська красуня прожила два роки – поки навчалася в коледжі. «Америка навчила мене самостійності. У коледжі отримала багатий досвід спілкування з людьми різних національностей, культур і релігій. А за весь той рік, поки носила титул «Міс українська діаспора», я познайомилася з багатьма цікавими людьми, займалася благодійністю, спілкувалася з політичними діячами, знімалася у соціальних відеороликах зі закликом підтримати Збройні сили України, разом із іншими учасницями відправляла в Україну посилки з медичною допомогою», – розповідає Соломія.
Вона каже, що рішення повернутися в Україну у такий складний час було свідомим. Рідні зрозуміли, друзі дивувалися, бо ж вважається, що Америка – це країна можливостей, а в Україні начебто немає майбутнього. Та й в самої Соломії були двоякі почуття. «З одного боку, я була щаслива поверненню, бо побачила батьків і сестру. Коли ми їхали з летовища додому, а це якраз була золота українська осінь, то просто не могла стримати сліз. Я за цим дуже сумувала. Але в той же час відчувалося, що загальний настрій був досить важким, так ніби чорна хмара висить над людьми. В кожному куточку України, де я бувала, всюди звучало слово «війна», – згадує дівчина.
Із часу повернення на Батьківщину минув уже рік. Весь той час Соломія відповідає різним людям на одне й те саме питання: чи не шкодує вона, що повернулася в Україну? «В Америці я бачила скошені газони, рівненьку дорогу, чудесний сервіс і не розумію, чому в Україні такі талановиті та працьовиті люди не можуть жити так само. Мені справді не вистарчає комфорту, привітності від людей, гарного сервісу, бракує тих американських посмішок. Але в українців є унікальний дух, до якого мене тягнуло. Можу пожертвувати американським комфортом, аби залишатися на рідній землі зі своєю сім’єю», – резюмує п. Крунь.
Джерело: Vidia