Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

ВІЙНА

Навіть, якщо він це і зробив, – яке ці “союзники” мають право його затримувати?

Затримали українця, підозрюваного у вибуху на «Північному потоці».

Про це повідомляє Onet.

Чоловіка затримали у Польщі за європейським ордером, виданим німецьким судом, ймовірно причетного до диверсії на газопроводах у вересні 2022 року.

Дружина Володимира З. відкидає звинувачення, заявляючи, що у момент вибуху вони з чоловіком були разом у Польщі.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Вона підкреслює, що він не чинив опору під час затримання і що їх сім’я не планує залишати країну, оскільки їхні діти люблять Польщу та бачать у ній своє майбутнє.

Нагадаємо, затриманий у Польщі українець заперечує причетність до підриву «Північного потоку».

Також «Північний потік» підірвали щонайменше чотирма вибуховими пристроями.

Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини…

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності