Коротку біографію новоспеченого глави Державної фіскальної служби Романа Насирова опублікував у своєму блозі журналіст Леонід Швець.
Concorde Capital – торгівля цінними паперами; Renaissance, де він виріс до співдиректора; з квітня 2013 по квітень 2014 – заступник голови правління ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України», і саме це вже дуже цікаво, тому що при Януковичу це була одна з найбільш митних контор, призначення туди випадкової людини виключено.
В.о. голови правління ДПЗКУ Валерій Томіленко, сказав в інтерв’ю:
«…Усунуто десятки компаній-посередників, зупинено виведення валютних коштів через фірми-офшори, на які тільки протягом 2014 вивели понад 132 мільйони доларів США.
…За нашими розрахунками, через корупцію в структурі ДПЗКУ держава щомісяця втрачала по 100 000 000 гривень».
За діяльністю корпорації відкрито понад 60 кримінальних справ.
А Насирова не чіпають, він працює директором української філії міжнародної компанії BTG Pactual Commodities. Напевно, талановитий.
І ось Роман Насиров на 51 місці в списку Блоку Петра Порошенка. А у Верховній Раді він вже голова комітету з питань податкової та митної політики.
Те, що в декларації за 2014 рік у нього зазначено 77 тисяч гривень – ну це навіть нудно обговорювати. Чесний, ясна річ.
Але чий він?
У нього з роботи в «Конкорді» прекрасні відносини з главою компанії Ігорем Мазепою, який йшов у п’ятірці «Сильної України» Тігіпка-Хорошковського.
А ось ще відгадка: дружина – Ірина Олександрівна Глімбовська, а Олександр Глибовський – генеральний директор групи компаній «Альтіс-Холдинг». У рейтингу ТОП‑10 компаній, які через тендери отримали від держави найбільше грошей в 2012 році, «Альтіс-Холдинг» на дев’ятому рядку – будували інфраструктуру Євро‑2012…
А що до прізвища Насиров, то тут, як у відомому анекдоті, головне, що відразу видно – не Москаль…
За матеріалами ПЛ