10 квітня у Стамбулі (Туреччина) відбудеться зустріч делегацій США та росії, присвячена питанням відновлення роботи дипломатичних відомств.
Про це повідомила прессекретарка Державного департаменту США Теммі Брюс під час брифінгу.
За її словами, основною метою переговорів є «досягнення прогресу в подальшій стабілізації діяльності двосторонніх місій» між країнами. Водночас питання, пов’язані з Україною, не будуть розглядатися.
Брюс наголосила, що на порядку денному не передбачено жодних політичних чи безпекових тем.
«Ці переговори зосереджені винятково на діяльності нашого посольства, а не на нормалізації двосторонніх відносин загалом. Нормалізація можлива лише після досягнення миру між росією й Україною», – підкреслила представниця Держдепу.
Ця зустріч є продовженням попередніх переговорів між США та росією щодо проблем функціонування посольств.
Раніше сторони вже обговорювали технічні аспекти роботи дипломатичних місій, однак значного прогресу досягнуто не було.
Зазначимо, що ці переговори не мають на меті покращення загальних відносин між Вашингтоном і москвою. Вони спрямовані виключно на вирішення практичних питань, пов’язаних із функціонуванням посольств у складних умовах сучасної геополітичної ситуації.
Нагадаємо, наступні переговори між делегаціями США та росії відбудуться у Стамбулі уже 10 квітня. Таку дату назвав речник російського диктатора Дмитро Пєсков.
Також ми раніше повідомляли, що Сполучені Штати Америки (США) продовжують перемовини з російською федерацією (рф) щодо завершення війни. Вашингтону не подобаються “бомбардування”.
Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини…
