Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

ВІЙНА

Поліція не хоче БУТИ ПРИЧЕТНОЮ до роздачі повісток, – знають чим то обернеться?

У поліції вважають, що правоохоронці не повинні бути залучені до роздачі повісток військовозобов’язаним, оскільки мають свій функціонал роботи.

Про це повідомив журналістам голова Національної поліції Іван Вигівський.

«У нас дуже багато свого функціоналу, і ми вважаємо, що кожен повинен займатися своєю роботою. Ми і так підхоплюємо різноманітні моменти. Чому? Бо поліція найбільший правоохоронний орган, тому ми і підставляємо плече іншим правоохоронним структурам, і якщо ми цього не будемо робити, то деякі важливі напрямки роботи просто впадуть», – зазначив він.

Вигівський пояснив, що поліція займається документуванням кримінальних правопорушень серед представників ТЦК і СП. Тому, на його думку, нелогічно залучати правоохоронців до роздачі повісток.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

«Виходить, що ми будемо з одного боку документувати, а з іншого ще й повістки роздавати? Тому, я вважаю, що в нас достатньо роботи. Ми й так максимально допомагаємо стосовно мобілізації, встановлюємо місця знаходження ухилянтів», – додав він.

Також Вигівський відреагував на заклики щодо відправки поліцейських фронт.

«Дуже важливе питання, насправді. Я його і сам хотів підняти, тому що деякі громадяни, державні службовці, посадовці кажуть, в Національній поліції є 250 тисяч поліцейських, і пропонують 100 тисяч відправити на фронт. Дивно, коли про це заявляють не «диванні експерти», а люди, які працюють в державній системі і не знають елементарних цифр, хоча можна звернутися до нас, і ми надамо штатну чисельність Національної поліції», – сказав він.

Вигівський повідомив, що в штаті є 120 тисяч поліцейських. При тому, що гранична штатна чисельність була затверджена Кабміном.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

«Фактично у нас на сьогодні близько 100 тисяч діючих поліцейських, тобто тих, хто в погонах. З них 20 тисяч жінок, 80 тисяч чоловіків. Кожного дня з них заступає на службу близько 20 тисяч в наряд. Це одна зміна. Також близько 15 тисяч слідчих і дізнавачів, 20 тисяч оперативників і тисячі людей, які воюють на фронті, зокрема, підрозділ «Лють», – наголосив глава Нацполіції.

Нагадаємо, 25 грудня Кабінет міністрів вніс у Верховну Раду законопроєкт про зміни у процедуру мобілізації, військового обліку та проходження військової служби.

Згодом українцям пояснили, на що чекати від цього документу.

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець заявив, що окремі норми нового урядового законопроєкту про мобілізацію та військову службу обмежують права громадян України.

Loading

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності