Управління з контролю за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) пропонує заборонити використання фенілефрину – компоненту багатьох безрецептурних ліках проти застуди.
Зазначимо, що сьогодні в з’являється все більше доказів того, що коронавірус є біологічним лабораторним витвором, навмисно поширеним серед людства, а так звані вакцини, про що свідчать сьогодні опубліковані документи провідних фармкомпаній, від нього не тільки не допомагали, але й стали причиною численних смертей, розвитку різноманітних захворювань у вакцинованих, а головне – безпліддя…
Отож, раніше консультативний комітет FDA дійшов висновку, що препарат не працює, більше того – має низку побічних ефектів. Заборона стосуватиметься лише фенілефрину у формі таблеток чи капсул, а не назального спрею, пише Health.
Фенілефрин міститься у засобах від застуди та алергії. Його використовують при закладеності носа при респіраторних захворюваннях, оскільки вважають, що він зменшує набряк кровоносних судин у носових ходах.
Водночас зазначається, що речовина не усуває причину неприємних симптомів та не прискорює одужання, а лише полегшує самопочуття.
У Cleveland Clinic розповіли, що вживання препарату може спричинити виникнення побічних реакцій, як-от:
алергія – висип на шкірі, свербіж, кропив’янка, набряк обличчя, губ, язика або горла;
нерегулярне або прискорене серцебиття;
підвищення артеріального тиску;
головний біль;
проблеми зі сном;
тривога, роздратованість.
В Україні доступна низка таблетованих препаратів та порошків проти грипу та застуди, де одним з компонентів є фенілефрин.
Раніше в Україні тимчасово заборонили реалізацію та застосування певних серій протизастудного лікарського засобу «Колдфлю» індійського виробництва.
Також в Україні тимчасово заборонили реалізацію і застосування лікарського засобу «Розчин Рінгера».
Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини…