Полеміка

Що думають прикарпатці про криваві події минулих вихідних

Продовжуючи тему ставлення прикарпатців до подій минулих вихідних, коли з вини бойовиків-провокаторів  мирні протести у столиці переросли у криваві сутички мітингувальників з правоохоронцями, ми попросили висловити своє думку щодо вказаних подій мешканців Прикарпаття різного роду занять – представника органів влади, політика, підприємця та представника молоді.

Їх роздуми подаємо нижче:

Олександр Криницький, заступник голови – керівник апарату Івано-Франківської ОДА

«Позиція влади чітка: засудження силових дій, які призвели до всенародного обурення, нової хвилі протестів і врешті-решт страждань людей. Представники МВС вибачилися перед учасниками акцій протесту за допущене перевищення повноважень, керівництво київської міліції, у зв’язку з подіями на Майдані 30 листопада, подало  у відставку. Однак, завдання силовиків зараз: стримати людей, яких штовхають на протиправні дії, зупинити руйнівну хвилю, здатну завдати непоправної шкоди державної стабільності.

Сьогодні необхідно стабілізувати ситуацію, заспокоїти мітингувальників, знайти та покарати провокаторів, які штовхають людей на необдумані дії, руйнування, силові сутички. Президент В.Янукович зажадав від ГПУ та силових відомств оперативного і неупередженого розслідування для покарання винних в зачистці  «Євромайдану».

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Ігор Дутка, депутат Івано-Франківської міської ради, голова Івано-Франківської міської організації Партії регіонів

«Стихійне силове протистояння, у яке переросли вчора мирні громадські акції, силовий опір органам правопорядку – результат дії тих сил, які сьогодні зацікавлені у дестабілізації суспільно-політичної ситуації в Україні, штовханні країни від нормального розміреного життя у прірву анархії та хаосу. Що добилися оті молодики у масках з кийками у руках, а також сили, що за ними стоять внаслідок своїх підривних дій? Нікому не потрібне насильство. Сутички з правоохоронцями, у яких страждають мирні люди. Найгірше, що у такі дії сьогодні втягують молодь, студентство.

Вочевидь, таку ситуацію сьогодні необхідно переламати. Лідери майданів і влада сьогодні просто таки зобов’язані вжити усіх вичерпних заходів, щоб не допускати провокативних дій, які б штовхали мирних громадян на штурм адмінбудівель, їх захоплення, сутички з міліцією.

Не секрет, що такі дестабілізаційні дії нерідко підігріваються ззовні, і якщо ситуація буде загострюватися, вже невдовзі ми можемо отримати розкол України. Як наслідок: втрата контролю за ситуацією у країні, розбалансування економіки і врешті-решт втрата Державного суверенітету, Державної незалежності нашої держави. Вже сьогодні ми то тут, то там чуємо заклики до урядів інших держав чинити тиск на керівництво держави Україна, а окремі «палкі голови» з різних боків навіть звернулися до урядів США та Росії з вимогою застосувати в Україні військову силу».

Сергій Жирний, підприємець, Івано-Франківськ

«Сьогодні в Україні досить непроста ситуація і дуже важливим є налагодження діалогу між громадськістю та владою. Як на мене, мирні акції не можуть завдати шкоди країні, як в політичному так і в економічному плані.  Проте, на сьогоднішній день, є дуже важливим не перейти межу, бо безглузді і нещадні бунти можуть «розірвати» країну і це позбавить її перспективного майбутнього в ЄС.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Завдання яке стояло перед народом, з самого початку – ненасильницьким шляхом домогтися того, щоб влада почула висунуті ними вимоги. Ця мета вже досягнута і продовжувати мітингувати  немає сенсу, оскільки Президент заявив перед усією країною що український народ і влада єдині у виборі європейського майбутнього».

Назар Озарко, торік закінчив один з вишів Івано-Франківська

«Я не вважаю що мітинги, стихійні захвати і штурми можуть вирішити головні проблеми,заради яких люди вийшли на євромайдани. Всеукраїнський страйк, до якого закликають політики, може привести тільки до зупинення підприємств, безробіття, падіння економіки та зниження соціального рівня населення.

Щодо студентів, то молоді люди вже висловили свою громадянську позицію і повинні повернутися до своїх навчальних закладів щоб продовжити вчитися та отримувати стипендію. Вони не мають бути «гарматним м’ясом» в руках політиків, які піклуються про свої особисті інтереси, а не інтереси держави. Тому ми повинні пам’ятати, що страйки безстрокові мітинги та силові конфлікти не полегшать життя мільйонам простих українців».

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності

Exit mobile version