Про це повідомляє Міністерство закордонних справ КНР, але не вдається у жодні деталі.
Цінь назвав Китай і Угорщину «хорошими друзями та хорошими партнерами», відносини між якими «увійшли в найкращий період в історії».
«Китай готовий продовжувати планувати двосторонні відносини зі стратегічної та довгострокової перспективи, підтримувати обміни з Угорщиною на високому рівні, поглиблювати стратегічну взаємну довіру… та спільно реагувати на ризики і виклики», – сказав головний китайський дипломат.
Нагадаємо, що угри є чи не єдиними справжніми далекосхідними азіатами, яким вдалося осісти в Європі і досі майже не асимілізуватися із її місцевим населенням*.
Цінь також висловив сподівання, що ЄС сформує «об’єктивне і правильне розуміння Китаю» та проводитиме позитивну й прагматичну політику щодо КНР.
Зі свого боку Сіярто назвав Китай “стратегічним партнером, який дає можливості для розвитку”. За його словами, Угорщина вітає китайські інвестиції і виступає проти «відокремлення та роз’єднання», «рішуче підтримує» поглиблення співпраці між Китаєм та країнами ЦСЄ та Європейським Союзом.
Нагадаємо, що міністр закордонних справ і зовнішньоекономічних зв’язків Угорщини Петер Сіярто здійснює візит до Китаю, де планує обговорити план мирного врегулювання ситуації в Україні.
- Нагадаємо, мадяри (угри, угорці) прикочували в Європу із-за Уральських гір, куди раніше прийшли із далеких Монгольських степів. Державна мова мадяр — угорська, яка є найбільш уживаною уральською мовою у Світі. Так-так, не дивуйтесь — мова мадяр походить з уральських мов, позаяк мадяри є фіно-угорським народом. І це єдиний монголо-уральський етнос, що перебрався за Карпати в Європу й осів там.
А ось на фото мадярів тролять у сусідній Румунії: