Економіка

Як американський “Бендер” вчив українців правильно судити і боротися з корупцією…

Хто б що там не говорив, але дідо Трамп з дня своєї інавгурації змусив світ не тільки постійно говорити про себе, але й тремтіти. Одним розчерком пера він зніс один із основоположних каменів тієї піраміди, яку десятиліттями вибудовував Джордж Сорос. А в Україні завдяки цьому посипалися сотні й тисячі урядових та громадських організацій, кількість яких шалено почала зростати особливо після Другого Майдану. Десятки тисяч грантоїдів залишилися без роботи. Для прикладу, в Україні зупинилася реформа прокуратури, яка виявляється власним коштам, а ні її уряду, а ні їй самій після зупинки фінансування нафіг не потрібна. І таких прикладів безліч…
“«Реформатор якого ми заслужили»: біолог без американської освіти Девід Вон через приватну компанію «Кімонікс» коштами USAID навчав українських суддів – судити”, – пише на своїй сторінці український екс-нардеп, а нині політичний оглядач Ігор Мосійчук. І ось чому:
“Знайомтесь, Девід Майкл Вон – працівник американської приватної компанії «Кімонікс Інтернешнл Інк.» (Chemonics International Inc), яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Саме через цю приватну компанію, що зареєстрована в безподатковому штаті Делавер і даного персонажа, USAID на протязі 15 років займалась фінансуванням в Україні антикорупційних органів та судової системи. Реєстрація в Делавері дозволяла суттєво зменшувати податки, але для нас українців – це практично ні про що, а от те що Кімонікс” звільнена від сплати податків в Україні – до цього питання мають виникнути.
Проте, куди жахливішим являється те, що Держдеп США фактично віддав реформування української судової системи в руки приватної компанії Девіда Вона, який на свій власний розсуд визначав – кому кошти дати, а кого послати…
Девід Вон, як працівник приватної «Кімонікс» увесь цей час безпосередньо розподіляв та одноосібно приймав рішення кому в Україні надати гроші в якості грантів за рахунок USAID на мільярди доларів США. На публічних заходах він представлявся керівником програми USAID, здебільшого по напряму судового реформування. У ЗМІ його часто згадували як керівника програми USAID чи то «Нове правосуддя», чи то «Справедливе правосуддя», чи то ще в цілому ряду амплуа. Хоча як би він себе не називав та не асоціював куди важливішим є те, що цей «реформатор» навчав українських суддів судити – сам не маючи юридичної освіти: ані американської, ані української. За його плечима всього лиш диплом біолога одного із харківських вишів.
Девід Майкл Вон, як ви вже зрозуміли, тривалий час живе в Україні, де вже встиг одружитись на українці та здобути професію біолога, яка аж ніяк не дає привілеїв вказувати як мають працювати українські суди. Але USAID цілком наплювати, хто вчить наших суддів та прокурорів демократії, головне аби вправно через приватну прокладку розприділяв мільярди доларів США у формі грантів… До речі, показовим являється Протокол про співпрацю Програми USAID «Справедливість для всіх», який підписав Девід Вон із викритим на рекордному хабарі, колишнім головою Верховного Суду Всеволодом Князєвим.
Вдумайтесь! USAID для розподілу грошей платників податків Держдепартаменту США в Україні найняло приватну компанію «Кімонікс Інтернешнл Інк.» на чолі з біологом Девідом Воном… який одноосібно приймав рішення кому дати, а кому не дати гроші?!. Це жах – чи не так?!..
Але ще більш страшніше те, що цей персонаж не маючи профільної юридичної освіти глибоко проник в державні судові кабінети – де чітко вказував як мають працювати та як судити – українські судді!
«Реформатор якого ми заслужили»: приватна особа, яка працює у приватній компанії вирішує кому в Україні надавати гроші платників податків США?!. А на додачу, ще й вказує як повинні працювати українські суди…”

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності

Exit mobile version