Різного роду невралгії займають чи не перше місце в неврологічній статистиці. І хоча на перший погляд подібні болі здаються незначними, і багато хто сподіваються на «авось пройде», але не варто недооцінювати такі моменти.
Людський організм являє собою складний механізм, в якому всі системи повинні працювати злагоджено та одночасно, і зовсім не є винятком нервова система з периферичними нервами.(повинен бути діалог з лікарем)
Симптоматика защемлення нерва під лопаткою
Найчастіше самим першим і основним симптомом при защемлення нерва під лопаткою є біль. Крім того, хворі можуть пред‘являти скарги на відчуття оніміння або повзання мурашок по всій руці. При яскраво вираженій картині пацієнти, як правило, навіть не можуть підняти руку на рівень плеча з-за стійкого колкообразного або ж, як кажуть у народі стріляючого болю. Таких хворих можна побачити здалеку, з тієї простої причини, що вони дуже трепетно ставляться до своєї хворої руки і намагаються зайвий раз нею не ворушити, і тримають у спокої.(рефлексотерапія стимулює внутрішні сили оздоровлення)
По суті, така клінічна картина буде при будь якій невралгії, будь то утиск навколохребцевих нервів або ж міжреберних.
Защемлення нерва — причини виникнення невралгії
Причини можуть бути найрізноманітніші, починаючи від переохолодження і закінчуючи якимись запальними захворюваннями периферичних нервів, у тому числі і травматичні пошкодження. Спектр пускових причин дуже широкий, тому самостійно діагностувати защемлення нерва під лопаткою досить складно. Особливо складно, тому що біль у цій ділянці можуть бути не типовою локалізацією болю інфаркту міокарда, з яким в свою чергу жарти погані. Тому ні в якому разі не можна лікувати такі захворювання на дому, та ще і з допомогою народної медицини.(правильне харчування або раціональне харчування)
Крім всього вище сказаного біль під лопаткою може бути в результаті наростаючої міжреберної невралгії, але тільки на початку захворювання, тому як з великим розвитком відбувається і наростання симптомів. До того ж не варто забувати про те, що спортсмени, або ж люди, які захоплюються спортом, під час посилених тренувань можуть пошкодити м’язові волокна трапецієподібного і великого та малого ромбовидного м‘яза, внаслідок чого може з’явитися біль або ж колючий біль під лопаткою.
Яка причина послужила появи такого дискомфорту, може точно визначити тільки фахівець такої вузької спеціалізації, як невролог.(дистрофічні зміни і ураження тканин хребта)
Лікування защемлення нерва під лопаткою
Принцип лікування багато в чому залежить від першопричини, тому перед тим як приступати до рішучих дій, потрібно з‘ясувати пусковий механізм, адже без нього будь-яке лікування буде марною тратою часу і фінансових коштів. Уражену ділянку слід тримати в спокої і не напружувати,
щоб не посилювати сформоване положення.
Якщо болі настільки виражені у пацієнта, лікар має повне право призначити хворому знеболюючі препарати, наприклад, диклофенак внутрішньом’язово. Обов‘язково слід призначити вітамінотерапію, а зокрема вітамін В1 і В12, Тобто Для якнайшвидшого одужання не зайвим було б пройти курс фізіопроцедур, наприклад, електрофорез, який можна проводити з знеболюючими ліками, таким чином, надаючи відразу дві дії на уражену ділянку. Якщо є відчутні поліпшення здоров’я пацієнта, тоді можна порекомендувати пройти лікувальний курс оздоровчого масажу, який допоможе реабілітувати пошкоджений нерв.(точковий масаж є не лише ефективним методом лікування)
Але варто ще раз уточнити, що ніякі маніпуляції не варто призначати, без відома лікаря, інакше це може зашкодити власному здоров’ю.