Сьогодні, 18 травня, в Одесі під час обвалу стіни у будинку на вулиці Торговій, частково пошкоджено 3 квартири (4, 3 та 2 поверхи. На першому поверсі арка), де проживало 17 осіб, які на момент обрушення були відсутні.

Про це йдеться у повідомленні ДСНС.

За даними рятувальників, частково пошкоджено 3 квартири (4, 3 та 2 поверхи. На першому поверсі арка), де проживало 17 осіб, які на момент обрушення були відсутні.

«Повідомлення про частковий обвал стіни чотирьохповерхового житлового будинку надійшло до поліції о 16.20», – йдеться у повідомленні ГУНП.

Зараз на місці події працюють поліцейські та рятувальники. Працівники поліції забезпечують відвід автотранспорту, встановлюють анкетні дані мешканців будинку та осіб, які на момент обвалу могли знаходитися у будівлі. Вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.2 ст.272 (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою) Кримінального кодексу України.

В результаті обвалу житлового будинку в Одесі ніхто не постраждав. За попередніми даними, всі мешканці будинку встигли самостійно залишити квартири.
Про це згодом повідомила прессекретар Державної служби з надзвичайних ситуацій в Одеській області Ольга Сафронова.