Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Полеміка

ШВЕДСЬКІ АВТОДОРОЖНИКИ ЗРОЗУМІЛИ, ЩО НАСПРАВДІ ЗГУБИЛО КАРЛА ХІІ В УКРАЇНІ

За словами експертів, тих коштів, які виділяються в Україні, достатньо, щоб зробити дороги шведської якості.

Шведські експерти з будівництва доріг проаналізували якість доріг в Україні і мають далеко невтішні висновки.

Про це на прес-конференції заявив президент Міжнародного благодійного фонду “Діамант України” Дерек Поттомсон.

“Ми в Одеській області проїхали сотні кілометрів. Дороги в Україні дуже погані. Потрібно все робити заново, потрібно змінити схему будівництва. Якщо в Україні нічого не зміниться, доріг у вас не буде. Ми готові допомогти, готові побудувати в Україні дороги. Але ми не розуміємо, чому нам досі ніхто не зателефонував і навіть не попросив результатів досліджень, які ми проводили абсолютно безкоштовно. Тих коштів, які виділяються у вас, достатньо, щоб зробити дороги шведської якості”, – сказав Поттомсон.

За його словами, чотири шведські компанії готові побудувати 800 км доріг в Україні, однак для цього потрібно, щоб керівництво держави проявило своє бажання.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

У свою чергу експерт з будівництва доріг Коні Седерхольм зазначив, що українські дороги найжахливіші з тих, які він бачив.

“Я працюю у сфері будівництва доріг 35 років, але ніколи в житті не бачив таких жахливих доріг як в Україні. Асфальт, який лежить у вас, не відповідає нормам. Використано неякісний матеріал, він має замало клею, бетону. Неправильний і сам процес укладання асфальту. Там є чітка схема і її потрібно дотримуватись”, – наголосив Седерхольм, толерантно по-шведськи натякаючи на корупцію в галузі.

Читайте: Прикарпатські перевізники бояться возити туристів – можна провалитися  http://zl.if.ua/prykarpatski-pereviznyky-boyatsya-vozyty-turystiv-mozhna-provalytysya/  , а також Міністр погрожує в’язницею очільнику Укртрансбезпеки прикарпатцю Ноняку  http://zl.if.ua/ministr-pohrozhuje-vyaznytseyu-ochilnyku-ukrtransbezpeky-prykarpattsyu-nonyaku/

Кількість переглядів: 21 

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.