Печерський райсуд Києва обрав запобіжний захід волонтерці Марусі Звіробій, яку підозрюють у погрозах вбивством президенту Володимиру Зеленському. 

Прокурор просив застосувати щодо неї запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. Суд повністю задовольнив клопотання.

Її зобов’язали здати закордонний паспорт, носити електронний засіб контролю. Запобіжний захід діє до 9 квітня 2020 року.

6 лютого волонтерці Звіробій вручили підозру через погрози Зеленському.

ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИФедина “доспівалася” своїми погрозами смертю Президенту

За даними слідства, вона з нардепом Софією Фединою 26 жовтня в одному з львівських кафе в трансляції через Facebook і YouTube погрожувала президенту. Зазначимо, в листопаді 2019 року у Звіробій проходили обшуки у цій справі. У ході обшуків у нього вилучили кілька одиниць зброї.

ТАКОЖ ДО ТЕМИВ ГПУ відкрили провадження щодо закликів Федини

Також народного депутата України Софію Федину повторно викликають на Державне бюро розслідувань на 12 лютого для вручення підозри. Федина не прийшла в ДБР для вручення підозри 6 лютого, тому її викликають повторно.

“ЗЛ” повідомляла, що обговорюючи розмову Зеленського з добровольцями в Золотому, Звіробій і Федина висловили припущення, що під час однієї з таких поїздок президент може потрапити під обстріл або стати жертвою замаху.