Генеральна прокуратура України відкрила кримінальне провадження проти народного депутата від “ЄС” Софії Федини та волонтера Марусі Звіробій, які публічно обговорювали варіанти смерті президента Володимира Зеленського.

Про це написав у Facebook нардеп від “Слуги народу” Олександр Качура.hqdefault (1)hduhe

За його даними, справу відкрито Генпрокуратурою через їхні заклики до вбивства людини і повалення державної влади.

ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИФедина “доспівалася” своїми погрозами смертю Президенту

Передайте хтось Звіробій і Федина номер кримінального провадження, за їхніми закликами до вбивства людини і повалення державної влади“, – повідомив Качура і вказав номер провадження.

качура

Нагадаємо, 26 жовтня народний депутат Софія Федина опублікувала на своїй Facebook-сторінці відео, у якому разом із волонтеркою Марусею Звіробій коментує візит президента Зеленського до Золотого. Жінки використовували ненормативну лексику у бік президента, а також міркували про те, яким чином можуть вбити голову держави.

Раніше:

  • Народний депутат від фракції “Європейська солідарність” Софія Федина та ветеран АТО Маруся Звіробій погрожували президенту України Володимиру Зеленському.
  • У “Слузі народу” відреагували на погрози Федини Зеленському та заявили, що у найближчий час звернуться до правоохоронних органів.
  • Після цього фракція “Слуга народу” вперше заблокувала трибуну у Верховній Раді,  вимагаючи покарання за погрози життю президента.
  • Федина ж зазначила, що у її скандальному відео не було жодного непорядного чи аморального слова у бік президента Володимира Зеленського.
  • Волонтер Маруся Звіробій у свою чергу заявила, що вона не погрожує президенту України Володимиру Зеленському, а лише попереджає його. Та порадила йому “фільтрувати базар”.