Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Події

З 10.06 маршрутки знову за 2 грн?

За домовленістю з місцевою владою Івано-Франківська, перевізники повинні встановити gps-трекери та ввести обілечування пасажирів, інакше буде повернення до старих тарифів на перевезення – 2 грн.

Зрозуміло, що самі перевізники нехтують домовленостями. Більше того, вони відмовляються їх встановлювати.
«Можу впевнено сказати, що після десятого червня у місті значно скоротиться кількість маршруток», – зауважив директор департаменту комунального господарства, транспорту та зв’язку Михайло Смушак..

Gps-трекерами уже обладнано понад 120 маршруток. Займається цим житомирська фірма «Автоімідж» яка здобула перемогу у конкурсі.

«Встановлюють їх зазвичай ночами, адже автобуси вдень перебувають на маршрутах. Паралельно йде налагодження програмного забезпечення, вводяться всі зупинки, початок та закінчення рейсів. Все для того, щоб можна було формувати звітність», – розповідає Смушак.

Він додає, що за допомогою gps-трекерів фіксуватимуть порушення. Можна буде зафіксувати перевищення швидкості та час простою на зупинках. Також люди зможуть самі контролювати дотримання графіку руху.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

«Таким чином мешканці знатимуть, що автобус є до 22 години, то він так і буде їхати. Адже перевізники та водії боятимуться з’їзджати з маршрутів швидше, як це було раніше – захотів поїхав у 6-7 годині», – коментує головний комунальник.
Зараз проводиться облаштування диспетчерського пункту. До кінця тижня повинні привезти великий екран, на якому буде карта міста, та можна буде в онлайн-режимі спостерігати за рухом маршруток. Запрацює все 10 червня.

Спеціально створені робочі групи, слідкуватимуть щоб перевізники які не встановили gps не брали 3,50 або 4 грн.
«Як тільки виявимо, що хтось з водіїв взяв 3,50 чи 4 грн, в той же день подаємо міському голові клопотання про розірвання угоди з перевізником. Це стосується і видачі квитків», – розказав Михайло Смушак.

Підготував Петро Дуля

Кількість переглядів: 27 

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.