Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Події

ЗАСЛУГИ – СВОБОДІ, А БРАК – МЕРУ?

На вулиці Хіміків після вкладання асфальту в мокру погоду нове дорожнє покриття потріскало.

Всі ремонти вулиць в Івано–Франківську фінансуються коштом громади. Роботи на вулиці Хіміків проводить ТзОВ «Івано-ФранківськАвтоДор», начебто наближене до свободівської більшості у міській раді.

Раніше в соцмережах повідомляли про укладання асфальту в дощ на вулиці Хіміків. «Хочеться поділить «вправністю» робити ремонт доріг. Вулиця Хіміків. Дорогу ремонтують, засипали заїзд до будинку, і на тому ДЯКУЄМО. Ями перед будинком залишили. І тут впав дощ, все в калабанях, тай ще приходиться працювати при дощі. А коли асфальт сиплеться у яму з водою», то так парує! Жах! І скільки ця дорога наших грошей коштує, чи може хто з чиновників виділив свої? Питання! І, чи на довго цей «ремонт» – писала у Фейсбук Sveta Kozachok.

Нагадаємо, що згідно рекламних щитів-бігбордів, розміщених по усьому місту, місцева ВО «Свобода» переконує, що ремонт чи не кожної вулиці в Івано-Франківську – винятково її заслуга, чи то натякаючи на свою більшість у міській раді, яка тут самостійно може ухвалити, чи то зарубати будь-яке рішення, чи на асфальтний завод на околиці міста, що приписують її представникам у власність, як і завод на якому виробляється бруківка, якою рясно нині встеляють тротуари міста?..

Тож мешканцям міста пояснили, чия індивідуальна заслуга щодо ремонту доріг, але забули вказати, хто відповідальний за брак? А провина тут буде, мабуть, уже колективна – цілої міської ради з усіма її фракціями та мером?..
Підготував Дмитро Несміш

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Кількість переглядів: 18 

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.