Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Business

Норвегія надасть фіндопомогу Україні

Королівство Норвегія готова надати Україні фінансову допомогу в розмірі 4,6 млн євро (44 млн норвезьких крон) на реалізацію плану дій Ради Європи для України на 2018-2021 роки.

«Ми вітаємо новий план Ради Європи на 2018-2021 рік, необхідний для дотримання заданого темпу у здійсненні великої програми реформ в Україні. У квітні Норвегія оголосила про рішення виділити 34 мільйони норвезьких крон на додаток до наданих раніше 10 мільйонів. Ми сподіваємося, що Україна проявить політичне лідерство у здійсненні реформ, які вкрай важливі для демократичного розвитку», – заявив Надзвичайний і Повноважний посол Норвегії в Україні Уле Хорпестад,.

Керівник офісу Ради Європи в Україні Мортен Енберг повідомив, що загальний обсяг плану дій організації становить 29 мільйонів євро. Він нагадав, що раніше для реалізації попереднього плану дій Ради Європи для України на 2015-2017 роки, Норвегія надала 3,6 млн євро і тому є найбільшим донором такої фінансової допомоги.

 

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Кількість переглядів: 150 

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності