Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

ВІЙНА

4 головні складові ГУМАНІТАРНОЇ ІНТЕРВЕНЦІЇ Росії проти України у тисячолітній війні, – В. Василенко

Володимир Василенко, український правознавець-міжнародник, заслужений юрист України, Надзвичайний і Повноважний Посол України, доктор юридичних наук, професор. З 2006 по 2010 — представник України в Раді ООН із прав людини, набагато раніше сказав: У протиборстві з росією Україна може вистояти лише як Українська Україна!!!
Мета Росії – тотальне знищення української нації, знищення нас, як суб’єкта міжнародного права і геополітичної реальності. Росія прагне реалізувати цю мету шляхом війни, і ця війна розпочалась не в 2014 році, а більше 300 років тому, і триватиме доти, поки перемогу не одержить якась із сторін.
В свій час українська еліта зробила багато для становлення Російської імперії, і зараз наша історична місія – зруйнувати цю імперію.
Війна, яку зараз веде Росія, яку часто також називають гібридною війною, насправді має 2 складники: 1) збройна агресія; 2) гуманітарна агресія.
Мета гуманітарної агресії – знищення національної ідентичності населення і знищення її остаточно.
Країна може зазнати поразки внаслідок збройної агресії, але вона неодмінно звільниться і відновиться, якщо буде збережено її ідентичність – однак, якщо країна втрачає свою ідентичність, вона ніколи не відновиться і ніколи не стане знову незалежною державою.
Гуманітарна агресія має 4 складники:
1. Мовно-культурна війна, яку Росія веде весь час проти України;
2. Інформаційно-пропагандистська – зараз лише лінивий про це не каже, однак це лише один аспект;
3. Війна проти Української історичної пам’яті;
4. Конфесійна війна.
Оце чотири складники гуманітарної агресії. Якщо гуманітарна агресія закінчується успішно проти якоїсь держави, то держава просто зникає.
Висновок: У протиборстві з Росією Україна може вистояти лише як Українська Україна. Потрібно не тільки зміцнювати обороноздатність країни, а й провадити притомну, адекватну гуманітарну політику, яка стане знаряддям боротьби проти знищення ідентичності нашої країни.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності