Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Новини з дурдому

Коломойський назвав ім’я ймовірної кандидатки у президенти (технічної?)

Бізнесмен Ігор Коломойський вважає, що в Україні якщо і з’явиться якийсь новий кандидат у президенти, то це може бути хтось із журналістів, наприклад, ведуча Наталія Мосейчук.

Коли олігарха і “хрещеного батька” нинішнього президента Ігоря Коломойського запитали, чи він вірить, що з’явиться якийсь новий кандидат у президенти: “Не вірю. Не бачу поки що. Я думаю, може, серед вас журналістів… Мосейчук (ведуча ток-шоу “Право на владу” на 1+1 – УП) може піти”.

При цьому Коломойський зазначив, що ніколи з нею про це не говорив, а відповідаючи на запитання, просто прикинув, хто “має стовідсоткову впізнаваність”.

Він також заявив, що не знає, чи підтримував би її, якби балотувалась, але додав, що “це хороший був би батл” з точки зору боротьби кандидатів.
Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Серед інших відомих осіб Коломойський назвав ведучого Савіка Шустера та Дмитра Гордона, але відразу ж заявив, що “Шустер точно не піде”. А, говорячи про Гордона, зазначив, що “два євреї поспіль… потрібна пауза“.

Кількість переглядів: 1,134,907 

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності