Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Соціальні новини

50 людей шпиталізували і 1 людина померла під час виборів на дільницях, – Ляшко

Найчастіше порушення на виборчих дільницях – це недотримання соціальної дистанції та відсутність щитків у членів виборчих комісій.

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко повідомив про те, що під час місцевих виборів 25 жовтня з виборчих дільниць до лікарень забрали 50 людей, одна людина померла.

«Зареєстровано 250 викликів “швидкої” до дільниць, 50 людей шпиталізували, одна людина померла через зупинку серця до приїзду швидкої”, – повідомив заступник глави МОЗ.

Окрім цього, Ляшко розповів про дотримання членами дільниць та виборцями протиепідемічних вимог:

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

«Загалом вибори відбулися із дотриманням протиепідемічних норм, прописаними у постанові Кабміну. Грубих порушень не було. Найчастіше порушення на виборчих дільницях – це недотримання соціальної дистанції та відсутність щитків у членів виборчих комісій», – каже Ляшко.

За словами Ляшка, місцеві вибори не повинні призвести до сплеску коронавірусної хвороби.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності