Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Трафунки: надзвичайні новини та кримінал

А ЩО Ж ТО БУЛО?..

Мабуть, НЛО. Котре ні з того, ні з сього до Болехова занесло…

Дике припущення? Можливо. Але чим же інакше пояснити, що воно отак бабахнуло в ніч з 20 на 21 червня біжучого року на території місцевого навчально-виробничого комбінату, що аж в алярмовому порядку треба було шибки міняти в учбовому корпусі?.. Бо НЛО при посадці й злеті різко долало звуковий бар’єр, гасячи та набираючи швидкість. Звідси й гучне бабах!

Правда, скептики, котрі не вірять ні в Бога, ні в отого з ріжками, ні в НЛО – твердять інше. За однією з версій – бабахнула світлошумова граната; другі твердять, що це були звичайнісінькі безневинні петарди; треті… А ще один болехівчанин, котрий мешкає за кілька десятків метрів від місця бабаху, бив себе кулаками в гуди й переконував автора цих рядків:

– Юрку, бігме, то була п’ята ергедешка. А їм отото всьо тра на гальмах спустити… Кому – думай сам.
Дійсно, наслухався я різних версій. Тільки офіційні структури жодної своєї версії ще не оприлюднили. А може, «їм» це не вигідно?

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Що, врешті решт, там бабахнуло, розбиратися належить правоохоронцям. А причиною отого бабаху, про що твердили всі, з ким спілкувався, ймовірно є численні нічні розважальні заклади. Бо молодь там на розважається до нерозважливості, а потім вчиняє численні нічні розбірки з «мордрбитієм», «руколаманієм», «щелеподроблєнієм» та «кровопусканієм»…

А тепер ще й з вибухами невідомих предметів невідомого походження…

Юрій ПЕТРУХІН, член НСЖУ

Кількість переглядів: 129 

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності