Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Політика

Антикорупційна програма Івано-Франківської облради – найгірша, найкраща – у Львівської…

Антикорупційна програма Івано-Франківської області є однією із найгірших в Україні. Таке дослідження напередодні виборів провела коаліція антикорупційних організацій.

Всього дослідили програми 22 обласних рад, повідомляє  Суспільне.

Антикорупційна програма Івано-Франківської обласної ради отримала лише 13 балів із 136 можливих. Ця оцінка виявилася найнижчою серед інших областей. Найвищий бал отримала Львівська облрада.

“Серед критеріїв, які перевіряли експерти, були відповідність програми вимогам антикорупційного законодавства, відкритість процедури прийняття програми, конкретність поставлених цілей”, – йдеться у повідомленні.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Найбільшу кількість балів ставили за якісну програму. У ній повинно бути коректне визначення корупційних ризиків, покрокове планування антикорупційних заходів та чітке визначення строків, до яких вони мають бути виконані.

Для оцінювання експерти користувалися спеціальною методологією з рекомендаціями Національного агентства з питань запобігання корупції. За результатами громадського моніторингу антикорупційні програми обласних рад виявилися неефективними для запобігання корупції.

“Такі низькі бали демонструють, що підхід до розробки антикорупційної програми є формальним, так само як і боротьба з корупцією у регіонах. Якщо обласна рада готова запроваджувати дієві заходи для запобігання корупції, то ми, як представники громадськості, готові допомогти”, – зазначила представниця Антикорупційного штабу Ольга Іванова.

Нагадаємо, що Івано-Франківську обласну раду з листопада 2010 року по сьогодні, з невеличкою перервою на віце-прем’єрство, очолює головний ідеолог ВО “Свобода” Олександр Сич. Львівську обласну раду у 7-скликанні 2015 року очолив від БПП (ЄС) Олександр Ганущин, до цього часу у 6-скликанні (2010-2015 рр.) раду очолювали слід за одним свободівці Олег Панькевич та Петро Колодій.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Довідково:

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності