Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Події

АЗЕРБАЙДЖАНЦЯ КИНУЛИ?

Будівельна фірма «ВАМБУД» вирішила нічого не споруджувати на ділянці біля озера через скандал, який піднявся у місті.
Про це на прес-конференції 27 серпня повідомив директор підприємства Микола Ковальчук.

За його словами, ПП «ВАМБУДУ» відмовляється від намірів забудови частини земельної ділянки біля озера, площею чотири гектари, що межує з вулицею Південний бульвар.

«Репутація нашого підприємства завойовувались роками. Тому ми не хочемо, щоб нас помилково ототожнювали зі скандальними забудовами і ніби то знищенням зелених зон», – сказав Микола Ковальчук.

Об’єкт, як зазначив директор «ВАМБУДУ», став місцем для піару різних політичних сил, що обливали підприємство брудом. Тому фірма не хоче, щоб її використовували для впливу на мешканців напередодні виборів.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

«Жоден з політиків не став фактором, що вплинув на це рішення», – наголосив Ковальчук.

Ковальчук також зауважив, що перед тим, як братися за цей об’єкт, фірма вивчала дозвільні та правові документи орендарів і встановили, що вони відповідають чинному законодавству.

Він зізнався, що фірма матиме збитки через рішення відмовитися від будівництва, адже вже оплатила зйомки на ділянці, розробки проектної пропозиції. Та це – не головне.

«Збитки є мінімальними порівняно з тим, що на нас обрушилося», – додав Ковальчук.
Проте «ВАМБУД» не може відмовитися від забудови ділянки поруч (площею у два гектари, зі сторони колишнього Шкірзаводу), на якій вже стартувала робота – її завершать.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

«Що стосується ділянки, на якій будівництво вже розпочато, то в нашого підприємства є договірні зобов’язання, і ми маємо виконувати їх безухильно».

За словами Ковальчука, для підприємства важливо не просто збудувати квадратні метри, а створити щось, що може прикрасити рідне місто. Приміром, воно втілює проекти для відновлення занедбаних зелених зон.

«Зараз там вже є на що подивитися, за місяць роботи мають завершитися», – повідомив Ковальчук. – Для об’єкту ми не використовували бюджетних коштів. Це суто наші ресурси. Потім передамо сквер громаді».

Нагадаємо, що для приводом скандалу стало будівництво на місці нещодавно засипаного озерця депутатом міської ради, а нині в.о. директора департаменту еколології ОДА, Гасимовим Ріяфетом огли т.зв. багатоквартирного «спортивного центру»…

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

За матеріалами Галка

Кількість переглядів: 333 

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності