Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Фоторепортажі

«Бандерівське» гей-весілля у Нью-Йорку?

Тільки-но в США дозволили одностатеві шлюби, як у Нью-Йорку одружилися керівник «Гей-альянсу Україна» Тарас Карасійчук і його супутник життя Микола Маслов, який за сумісництвом також є співробітником організації. Геї були одягнені в кольори українського прапора: один – в жовтий костюм і синю краватку, а інший, навпаки, в синій костюм і жовту краватку.

«Сам факт того, що наш шлюб буде мати юридичну силу в двох з половиною десятках країн світу, для нас, як для людей до мозку кісток космополітичних, вже означає дуже багато. Крім того, ми сподіваємося, що коли-небудь в нашій державі будуть визнаватися хоча б, як наприклад в Ізраїлі, одностатеві шлюби, укладені за кордоном», – кажуть «молодята».
За їх словами, сама церемонія – проста налагоджена процедура. А своїми костюмами вони вирішили показати, що «ті самі гей-бандерівці, про яких так багато твердить російська пропаганда, дійсно існують», повідомляє прес-служба «Гей-альянсу Україна».

«Шив нам костюми одеський кравець, який є прихильником сепаратистів. Він категорично розкритикував наш задум, назвавши його «шароварщиною», так що ми до останнього не знали, чи зможемо на нього розраховувати. Отримали своє замовлення на руки буквально перед самим вильотом. У певному сенсі ми їх вистраждали», – ділиться Тарас.
На думку Тараса, говорити про перспективи шлюбної рівноправності в Україні поки передчасно. Однак активіст запевнив, що найближчим часом «Гей-альянс Україна» має намір розробити план довгострокової стратегії по досягненню рівності шлюбу в країні.

Медовий місяць як такий пара не планує: «Поки продовжуємо насолоджуватися Нью-Йорком, а пізніше вирушимо до Вашингтона. Медовий місяць проведемо в Америці, подорожуючи по країні».

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Українські праворадикали націоналісти та консерватори по поверненню пари з медової подорожі США резонно обіцяють розтлумачити голуб’яткам, чи були в ОУН-УПА геї, а тому, чи можна гей-весілля називати «бандерівським»?..

Р. S. Нагадаємо, що проти нещодавнього рішення Верховного Суду США щодо узаконення в державі одностатевих шлюбів окрім Церкви різко висловилися ряд громадських та медичних організацій країни під полосатим прапором. Зокрема лікарі-педіатри з American College of Pediatricians назвали день узаконення одностатевих шлюбів «трагічним днем для дітей, бо одностатевий шлюб свідомо позбавляє дитину від матері або батька, а, отже, це шкідливо»!

За матеріалами вітчизняних та закордонних ЗМІ

Кількість переглядів: 60 

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності