Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Трафунки: надзвичайні новини та кримінал

“Білі – це недолюди”, – чорний расизм зашкалює, а ліберали аплодують

Одна із засновників руху Black Lives Matter в Торонто Юсра Хогали поділилася своїм баченням світу і проблемою расизму в Північній Америці.

У своєму твіттері вона зазначила, що білі люди є “недолюдями” з “рецесивними генетичними дефектами”:

Білі люди – це рецесивні генетичні дефекти. Це факт. Білі гени потребують переваги білих, як механізм захисту свого виживання як народу, тому що все, що вони можуть зробити, це зробити себе.

Хогали зазначила, що у білих людей “більш висока концентрація інгібіторів ферментів, які пригнічують вироблення меланіну, додаючи, що меланін важливий для цілого ряду речей, таких як міцні кістки, інтелект, зір і слух.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Біла шкіра – це ненормальність, властива недолюдині. Всі фенотипи існують у сім’ї чорних народів, а білі люди – генетичний дефект чорноти. Чорні просто за допомогою своїх домінантних генів могли б буквально змести з лиця землі білу расу, якби у нас була така можливість“, – висловила свою точку зору Хогали.

Її повідомлення стали вірусні, після того, як ними поділився вчений Джеймс Ліндсей.

Чарівне послання глави BLM Торонто, яка була відзначена (кілька років тому) містом Онтаріо за зразкове лідерство“, – зіронізував Ліндсей. Користувачі Мережі знайшли й інші висловлювання активістки – в одному з них вона просить Аллаха дати їй сил “не вбити всіх чоловіків і білих хлопців навколо сьогодні“.

Після того, як його розкритикували за твіт, Хогали відповіла, що не є державним чиновником.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Я не поліцейський. Держава не довіряє мені зброю для насильства. Я ніколи не брала участь в масових нападах. Все, що я зробила, це використовувала оборот, риторичний прийом, щоб висловити своє розчарування і наважилася бути людиною, що закликає до справедливості“, – зазначила лідер руху Black Lives Matter в Торонто.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності