Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Полеміка

Богомолець відмовилася від міністерського портфеля

bogomolets3Минулого тижня стало відомо, що толерантна жінка, пані Ольга не стала в деталях коментувати причину своєї відмови. Проте свій здогад щодо справжніх причин, які її на це спонукали, на своїй сторінці у Facebook написав відомий талановитий український поет і композитор Анатолій Матвійчук. Ось, що він пише:

«Ольга Богомолець, яку я дуже поважаю, одразу на кількох провідних каналах майже дослівно підтвердила свою незгоду стати членом нового українського уряду. Про причини, які вона назвала говорити не буду. Скажу про те, що здається мені. Пані Ольга, безумовно, належить до справжньої еліти нашого суспільства. Вона людина самодостатня і в міру амбіційна, що дає їй можливість не відчувати ейфорії від даної пропозиції. А ще, як будь-який фахівець своє справи, вона розуміє, що в уряді првинні бути представлені насамперед не нові обличчя, а нові ідеї і програми. Чи є вони у тих нових обличь, які стали відомі широкому колу людей у дні Майдану, завдяки активній розкрутці в ЗМІ? Адже телевізійний світ не завжди відповідає реальному! У житті все інакше… Ольга Богомолець, напевно, відчуває те, що й мільйони наших співвітчизників: знову сценарії майбутніх подій пишуться кулуарно, а дійовими особами стають далеко не ті, хто є справді найкращим у своїй справі…»

Можемо тільки погодитися з припущеннями Анатолія Матвійчука. А від себе хочеться додати, якщо правдиві ті «пророцтва», що «Україну повинна врятувати жінка», про які нам теревенять впродовж останніх десяти років фанати особи з косою, то хочеться їм відповісти, що втіленням такої жінки і може бути тільки Ольга Богомолець. Особа, яка таким своїм вчинком ще раз довела своє благородство і незаплямованість, мати крихту чого не завадило б усім нашим новим-старим політикам…

Тарас Боднар

Кількість переглядів: 135 

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності