Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Business

БШЗ не закриють, а реструктуризують

Рішення зборів акціонерів АТ Росава про ліквідацію підприємства має на увазі його реструктуризацію. Виробництво і робочі місця при цьому збережуться.

Про це повідомив генеральний директор АТ Росава Олександр Даліба у відповіді на запит LIGA.netВін пояснив, що планується реструктуризація підприємства в рамках чинного законодавства України. Вона відповідає вимогам ринку про поділ різних сегментів: виробництва шин, їх реалізації, маркетингової стратегії.

«Реструктуризація передбачає повне збереження поточних робочих місць, збільшення обсягів виробництва, додаткові інвестиції в підприємство, створення після реструктуризації додаткових робочих місць в кількості не менше 75-125 осіб щорічно. Спекуляції ряду ЗМІ з даного питання, не розібравшись в суті ситуації, не відповідають дійсному стану справ», – заявив Даліба.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що акціонери компанії «Росава» на загальному зборах 30 квітня ухвалили рішення про її ліквідацію.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Кількість переглядів: 390 

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності