Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Політика

ЧОГО ЩЕ ЧЕКАТИ ВІД «ТОЛЕРАСТА»?

Президент Франції Франсуа Олланд пропонує розглянути можливість скасування санкцій проти Росії, оскільки, на його думку, перемир’я в Україні досягла «помітного прогресу».

Про це повідомляє BBC з посиланням на слова французького президента, який все ж визнав, що деякі зобов’язання сторони як і раніше повинні виконати.

Зокрема, за його словами, треба провести місцеві вибори і здійснити децентралізації влади в Україні, яка б гарантувала більшу автономію захопленим проросійськими терористами регіонах в Донбасі. «Процес просунувся далі. Протягом останніх декількох тижнів був помітний прогрес. Перемир’я майже повністю дотримується», – ​лицемірно заявив Олланд на прес-конференції в Парижі. При цьому президент Франції додав, що попросить «скасувати санкції проти Росії», якщо місцеві вибори на Сході України пройдуть успішно.

Також Олланд покликав лідерів «нормандської четвірки» в Париж до того, як буде проведено засідання Генасамблеї ООН. «Я запропоную, щоб зустріч була організована в Парижі перед ГА ООН, щоб підвести якісь підсумки», – ​заявив президент Франції на прес-конференції в Єлисейському палаці, говорячи про ініціативу щодо врегулювання ситуації на сході України.
В подібній заяві Олланда нема нічого дивного. Саме за правління цього президента у Франції дозволили одностатеві шлюби, почали юридично переслідувати за пропаганду традиційних сімейних цінностей, на вимогу мусульман і усіляких біженців, за якими у цій колись європейській країні нині не побачиш білого обличчя, закривають і руйнують християнські собори, що є історичними пам’ятками, на зразок того, що нині роблять вандали з легендарною Пальмірою у Сирії. Француз Олланд втілив у життя усе те, з чим так активно боровся його попередник на цій посаді, Ніколя Саркозі, угорський єврей за походженням…

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Нагадаємо, що й славетний Наполеон Бонапарт теж не був за походженням етнічним французом, а був корсиканцем, чий батько воював проти Франції, та як і Саркозі теж був патріотом цієї країни, причому найбільшим.

Виходить, що ці два іноземці любили Францію більше ніж цей, даруйте, «француз» Олланд, який, прикриваючись толерантністю і ліберастичними гаслами, здав свою батьківщину на поталу мігрантам і гомосексуалам. То чого тоді було ще сподіватися від цього «толераста» чужій для нього Україні?

Підготував Тарас Боднар

Кількість переглядів: 138 

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності