Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Соціальні новини

Чи зараховується навчання на очній формі до 1 січня 2004 року, – ПФУ

Підтверджене документально навчання на очній формі до 1 січня 2004 року (незалежно від рівня акредитації навчального закладу) зараховується до страхового стажу для отримання пенсії.

Про це йдеться у Пенсійному фонді України.

У Законі “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” зазначено, що страховим стажем є період, під час якого людина відносилася до застрахованих і за який щомісяця заплачено внески в розмірі не менше від мінімального.

ПФУ обчислює страховий стаж з початку 2004-го за даними з системи персоніфікованого обліку внесків, а за час до цього року на підставі документів і згідно з порядком, який діяв до набрання чинності зазначеного вище закону.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

У пункті “д” ст.56 Закону “Про пенсійне забезпечення” зазначено, що до робочого стажу зараховують роки навчання в середніх спеціальних навчальних закладах, училищах, вишах, на курсах з підвищення кваліфікації та підготовки персоналу, в докторантурі та аспірантурі.

Для підтвердження періоду навчання необхідно обов’язково надати дипломи, свідоцтва, посвідчення, довідки та інші документи.

Кількість переглядів: 2,721 

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності