Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Події

Чиє ОСББ найкраще?

Департамент комунального господарства, транспорту і зв’язку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради оголошує міський огляд-конкурс на кращий будинковий, територіальний комітет, краще об’єднання співвласників багатоквартирного будинку

З нагоди відзначення Дня Незалежності України та з метою підтримки діяльності органів самоорганізації населення, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Департамент комунального господарства, транспорту і зв’язку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради оголошує міський огляд-конкурс на кращий будинковий, територіальний комітет, краще об’єднання співвласників багатоквартирного будинку.

Відповідно до затвердженого рішення виконавчого комітету від 24.04.2014 року за № 211 Положення в конкурсі беруть участь зареєстровані будинкові, територіальні комітети, об’єднання співвласників багатоквартирного житла, розташовані на території міста.

Заява на участь у конкурсі подаються на ім’я голови конкурсної комісії – заступника міського голови Р. Д. Гайди.
Для зручності в оформленні матеріалів Департаментом підготовлено бланки заяви на участь, реєстраційна картка (форма №1) та шаблон матеріалів на конкурс. Зазначені документа в електронній або паперовій формі можна отримати в Департаменті комунального господарства, транспорту і зв’язку (вул. Незалежності, 7, каб. 204, відділ житлового господарства).

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Основними критеріями конкурсу є:

– утримання вуличних і дворових територій;
– благоустрій, будівництво, встановлення і утримання споруд, архітектурних форм;
– озеленення території;
– залучення жителів до спільного вирішення питань благоустрою території та утримання житла;
– надання допомоги громадянам похилого віку, інвалідам, малозабезпеченим та багатодітним сім’ям, внесення пропозицій з цих питань до виконавчого комітету міської ради;
– сприяння правоохоронним органам у забезпеченні охорони громадського порядку;
– сприяння депутатам різних рівнів в організації зустрічей з виборцями, прийому громадян;
– стан будинку, прибудинкової території;
– стан роботи з озеленення прибудинкової території; вулиць, і т.д.
– наявність дощок оголошень та стан аншлагів та номерних знаків;
– стан та збереження пам’яток історії;
– стан озеленення балконів;
– організація роботи з населенням, роль будинкових комітетів та ОСББ в роботі з населенням;
– особистий прийом громадян керівництвом будинкового комітету та ОСББ.

Документи приймаються до 04.08.2014 року.

Підсумки огляду-конкурсу визначаються на засіданні комісії. Переможців огляду-конкурсу буде нагороджено грамотами виконавчого комітету міської ради, подяками міського голови та грошовими преміями у розмірі затвердженого рішенням комісії. Призовий фонд конкурсу – 50 тис. грн.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Нагородження переможців буде проводитись під час святкових заходів з нагоди відзначення Дня Незалежності України.

Матеріали за встановленою формою просимо подавати в Департамент комунального господарства, транспорту і зв’язку (вул. Незалежності, 7, каб. 204, відділ житлового господарства) до 04.08.2014 року. Телефон для довідок: 3-21-82.

Г. Пономаренко, начальник відділу житлового господарства Департаменту КГТіЗ

Кількість переглядів: 135 

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності