Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Полеміка

COVID-Апокаліпсис є неминучим, але можна спробувати… реанімувати СЕС, – інфекціоністи

Через 5-7 років в світі з’явиться новий вірус, який буде ще сильніше COVID-19 і небезпечніше.

Про це журналістам розповіла інфекціоніст, заслужений лікар України Ольга Голубовська. І цю ж думку висловлюють інші лікарі в усьому світі, а також політаналітики… адже Земля перенаселена, і дехто це чудово розуміє…

Медик пояснила, що збудники сильно змінилися і людство вже не може з ними справлятися, через те, що немає ефективних засобів для боротьби з ними.

Розумієте, є пандемічні цикли. Це процес циклічний. Пам’ятаєте, які в середні століття були епідемії? Ми думаємо, що все це в минулому, але ні – нічого подібного. Збудники сильно змінилися. Зараз в природі домінують вірусні інфекції, з якими ми не можемо справлятися. У нас немає ефективних засобів боротьби“, – зазначила лікар.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

За словами Голубовської, щеплення – це найефективніший спосіб, але навіть цього недостатньо для даного збудника. На жаль, препаратів, які зможуть боротися з вірусом, немає навіть в найближчій перспективі.

При грипі у нас є специфічні засоби лікування, а тут їх немає. Є засоби, які досліджуються, але вони не специфічні і можуть застосовуватися при багатьох РНК- вірусах. Через це, на жаль, будуть гинути люди, будуть сплески захворювання“, – сказала Голубовська.

Інфекціоніст нагадала, що людям потрібно готуватися до нової епідемії інфекції.

Кількість переглядів: 22,050 

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності