Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Соціальні новини

Держава обіцяє роботодавцям через центри зайнятості платити їхнім працівникам на час карантину

Уряд переглянув порядок надання допомоги з часткового безробіття у період карантину.

Програма полягає в тому, що держава через центри зайнятості за клопотанням роботодавців з галузей малого і середнього бізнесів надає кошти для виплати зарплат їхнім співробітникам. Це роблять для того, аби запобігти масовим звільненням.

Допомогу виплачують протягом карантину і ще 30 днів після його завершення. Виплати проводять за кожну годину, яка була скорочена з розрахунку 2/3 ставки (окладу), але не більше мінімальної зарплати (4 723 грн).

Колишня редакція постанови №306 передбачала, що допомогу з часткового безробіття на період карантину надають особам, які мають оформлені трудові відносини з роботодавцем (крім осіб, які отримують пенсію), в разі втрати частини зарплати через вимушене скорочення тривалості робочого дня.

Тепер допомогу в час карантину можуть отримати:

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
  • працівники, які втратили частину зарплати або доходу через вимушене скорочення тривалості робочого часу в зв’язку з зупинкою (скороченням) діяльності;
  • працівники, які отримують оплату часу простою відповідно до статті 113 КЗпП (крім періоду освоєння нового виробництва);
  • працівники, які перебувають у відпустці без збереження зарплати (крім осіб, які отримують пенсію);
  • фізособи-підприємці, які не отримують допомогу по частковому безробіттю в період карантину як наймані працівники.

Кількість переглядів: 1,338 

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності