Інформацію про те, що підполковник СБУ вкоротив собі віку, у мережі повідомив колишній народний депутат Ігор Мосійчук від партії Ляшка. Він також оприлюднив фотографію документа, у якому йдеться про виявлення тіла.

На фото затерте прізвище загиблого, відомо лише, що звали його Микола Володимирович. Також описана хронологія подій.

На телефон начальника ГВ ЗНД УСБУ у Дніпропетровській області полковника Хмари 5 серпня надійшло повідомлення. У ньому була інформація, що дружина підполковника має намір поговорити з начальником свого чоловіка.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Крім того, жінка надіслала повідомлення, зміст якого був схожим на передсмертну записку.

Правоохоронці почали шукати підполковника та виявили його мертвим у лісосмузі. В оприлюдненому екснардепом документі зазначено, що чоловік пішов із життя повісившись.

При ньому була передсмертна записка, в якій він звинувачує у своїй смерті начальника відділу “Т” та його заступника“, – додав Мосійчук.

Журналісти зв’язалися з СБУ. Там зазначили, що знають про інцидент. Офіційну позицію відомства обіцяють оприлюднити вже незабаром.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Також Одесі знайшли повішеним правоохоронця, який раніше зник із кількастами тисячами доларів боргу. Мовиться про виконувача обов’язків заступника начальника управління патрульної поліції Ізмаїла Івана Мітькіна. Раніше він позичив 300 тисяч доларів у співробітників та зник.
ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИ: