Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Соціальні новини

Довідку про несудимість і доручення на авто та ін. відтепер одержуйте в “Дія”

Також серед нових послуг у Дії з’явиться – зміна місця реєстрації та довідка про несудимість.

Нові послуги Дії представили міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, міністр розвитку регіонів Олексій Чернишов та міністр внутрішніх справ Денис Монастирський під час Дія.Саміту.

Шеринг техпаспорта

Одною з найцікавіших послуг — Шеринг техпаспорта. В Дії у декілька кліків за допомогою QR-коду користувач може поділитися техпаспортом у застосунку з будь-якою людиною. Заява подається за кілька кліків та обробляється до 10 хвилин.

Таким чином вони стають належними користувачами та мають право на користування вашим авто та нестимуть відповідальність за порушення ПДР.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Зміна місця реєстрації

У Дії запустили зміну місця реєстрації по всій Україні. Відтепер на порталі або в застосунку Дія можна буде вказати адресу, за якою особа планує проживати, та отримати підтвердження від власника житла.

Процес триватиме до 1 робочого дня і не потребуватиме жодного візиту до держустанов.

Довідка про несудимість

Раніше цей документ треба було отримувати або в сервісних центрах МВС, через посередників. Або ж онлайн, проте треба було заповнювати багато полів.

У Дії потрібно обрати тип довідки та підставу, вказати дані про себе та відправити заяву в один клік. Щойно довідка буде готова — Дія сповістить про це. Усі замовлені довідки будуть доступні для перегляду та завантаження в Дії.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Ця довідка потрібна для оформлення на роботу, отримання візи для виїзду за кордон, участі в тендері, усиновлення, встановлення опіки, оформлення громадянства, вступу до територіальної оборони.

Дозвіл на будівництво

Раніше послугу можна було отримати на порталі Дія, але чекати на розгляд треба було 10 робочих днів. Відтепер вона надається автоматично, а результат замовник отримує одразу.

Опитування

Українці отримали можливість проходити опитування від влади у Дії. Вже з’явилися перші запитання – щодо смартфонів пенсіонерам та нових послуг у застосунку.

Грошова допомога для ВПО

Відтепер у Дії можна продовжити та припинити грошову допомогу внутрішньо переміщеним особам на порталі Дія.

Loading

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності