Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Політика

“Другого пришестя” Ігоря Насалика очікують у Калуші на Івано-Франківщині

Напередодні Дня Незалежності в палаці культури «Мінерал» міста Калуша, що на Івано-Франківщині, відбулася закрита зустріч колишнього міського голови, екс-міністра енергетики і вугільної промисловості Ігоря Насалика з представниками міських партійних організацій «Європейської Солідарності» та Української партії.

У коментарі журналістам Ігор Насалик зазначив, що мета зібрання — зустрітися і поспілкуватися з людьми, які йому близькі за ідеологією. На зустріч зокрема прийшли міський голова Ігор Матвійчук, його заступники Руслана Вайда, Галина Романко і Наталія Табачук, депутати міської ради та представники місцевих організацій обох партій.

На запитання, чи буде Ігор Насалик балотуватися на голову Калуської ОТГ, екс-міністр енергетики і вугільної промисловості відповів наступне:

Я для себе рішення не прийняв. Але я віддав вісім років цьому місту і воно мені небайдуже. Відкрию вам малесенький секрет, що «Європейська Солідарність» та Українська партія будуть висувати спільного кандидата, а хто він буде, — покаже час“.

Також колишній міський голова повідомив, що залу у ПК «Мінерал» для проведення зустрічі орендували й оплатили «як законослухняні громадяни».

Ігор Степанович Насалик

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

– ефективний бізнесмен, міський голова, міністр, політик і багаторазовий чемпіон з бодибілдингу

Як стало відомо «Вікнам», темою спілкування Ігоря Насалика з представниками двох партій були місцеві вибори. Насалик з цього приводу озвучив свої ідеї. Ключова — не обіцяти того, що буде неможливо реалізувати через обмежений бюджет. Натомість, працювати над збільшенням його доходів, зокрема, за рахунок участі міста у бізнес-проєктах, у тому числі і спільно з підприємцями. Одне слово, місто бере участь у бізнесі, а його прибутки стають доходами бюджету.  У підсумку в стислі терміни — за кілька років — міський бюджет можна буде подвоїти і потроїти, а в громади нарешті з’являться достатні ресурси для того, щоб втілювати інфраструктурні та інші проєкти.

Про свої плани на майбутні вибори Ігор Насалик не говорив нічого, але, коли, без жодних сумнівів, ідея знайде відгук та буде підтримана, то саме він буде кандидатом на посаду міського голови Калуської ОТГ на виборах у жовтні. Щоправда, на зустрічі Ігор Насалик таку перспективу спростував: мовляв, він пропонує ідеї, які майбутні депутати зможуть реалізувати самотужки, та порадив партійцям подумати над кандидатурою на посаду міського голови.

Варто нагадати, що перед місцевими виборами 2010 року Ігор Насалик теж не раз заявляв, що балотуватися на міського голову Калуша вдруге не буде і навіть анонсував, що нібито збирається на міського голову Івано-Франківська. На ті вибори він ішов теж із масштабною ідеєю — об’єднання Калуша і сіл Калуського району в одну велику громаду, яку тоді не вдалося реалізувати, але сьогодні, коли для цього уже є відповідні закони і маса ОТГ…

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

А Українська партія, схоже, не проти повторити успіх 2010 року. Щоправда, цього разу — спільно з «Європейською Солідарністю». Нагадаємо, тоді ця політична сила мала більшість депутатів у Калуській міській раді та 11 представників в обласній, а Ігоря Насалика вдруге було обрано міським головою Калуша. Проте вже на виборах у 2015 році Українська партія провела в міську раду тільки шість депутатів з 36-ти (у «Європейської солідарності» у діючому скликанні міської ради — п’ять депутатів), проте не втратила свого впливу у Калуші — в основному за рахунок того, що міським головою став близький до свого попередника Ігор Матвійчук та було збережено кістяк команди Насалика у виконавчій владі міста.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності