Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Фоторепортажі

«Душа Гуцульщини» від Михайла Мазура

Гори особливі. Вони ваблять, притягують до себе, чарують, обдаровують своїх мешканців неймовірною життєдайною енергією. І люди, які мешкають у горах, також особливі. Гуцули живуть у дивній гармонії з гірською природою, живляться і обмінюються енергією, вступаючи у цей незбагненний симбіоз. Вони і є душею гір, душею Гуцульщини.
Кілька десятків чорних очей, що випромінюють дику гірську енергію, на світлинах зібрав професійний журналіст, власний кореспондент всеукраїнських кооперативних тижневиків «Вісті…» та «Порадниця» у Західному регіоні України Михайло Мазур. Персональна виставка фотографій Михайла Йосиповича носить промовисту назву – «Душа Гуцульщини». Сьогодні відбулось відкриття виставки в Будинку Вчителя, що на вул. Чорновола.
Взагалі в доробку безсумнівно талановитого фотографа – десятки, сотні тисяч світлин, що проникають глибоко в душу, в справжню гуцульську душу. Але у самій експозиції представлено кілька десятків фотографій – миттєвостей, що зупинились, завмерли у момент щастя.
Виставку зможуть відвідати безкоштовно всі бажаючі до кінця червня.

Вікторія Біла

ff

Кількість переглядів: 153 

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності